O nas

_Nasze lokalne wysiłki pracują na globalną markę.

Znajomość min. 2 jęz. obcych
Menadżerowie: 90%
Lorem Ipsum Dolor
85%
Rozwiązywnie problemów w 24h
Współczynnik:80 %
Lorem Ipsum Dolor
85%
Ciągłe doskonalenie
Załoga: 100%
Lorem Ipsum Dolor
85%
Zadowolenie klientów
Współczynnik :99%
Lorem Ipsum Dolor
85%

_W każdej minucie doby któryś z naszych partnerów pracuje. Sprawną obsługę klientów mogą zapewnić tylko doświadczeni menadżerowie.

Zarządzanie rozległą strukturą biznesową wymaga stosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem.
Wdrożyliśmy system informatyczny, który integruje wszystkie działania handlowe i umożliwia sprawną realizację zamówień napływających od kontrahentów.
Projekt ten współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
36
Krajów działania
4
Kontynenty
14
Stref czasowych
99
Współczynnik sprawności
1440
Minut aktywności każdego dnia

_ Oferujemy klientom szerokie spektrum usług.
Nasi eksperci gwarantują indywidualne rozwiązania...

Optymalizacja łańcucha dostaw
Towar między zakładem produkcyjnym a półką w markecie przemierza czasami
tysiące kilometrów i podlega wielu zagrożeniom. Wiemy, jak udoskonalić proces dostawy i bezpiecznie dostarczyć towar do końcowego klienta.
Koordynacja zaopatrzenia
Ten sam towar dostarczany jest z wielu fabryk, umiejscowionych często na różnych kontynentach. Pomagamy wypracować elastyczne schematy dostaw samoadaptujące się do szybko zmieniających się parametrów rynkowych i logistycznych.
Intensyfikacja obrotu
Citus, fortius, altius... więcej. Właściwie zaprezentowany towar przyciąga uwagę klienta. Tylko towar obecny może być sprzedany. Dbamy, żeby towaru nie zabrakło... a nasze doświadczenie w merchandisingu jest do dyspozycji naszych klientów.
Personalizacja ofert
Czas to pieniądz. Właściwie dopasowana oferta zaspokaja wszystkie potrzeby i pozwala uniknąć marnowania czasu na poszukiwanie specjalistycznych rozwiązań. Mamy rozwiązania i dzielimy się nimi z klientami.
Przyspieszanie procesów
Zmieniające się warunki rynkowe wymagają sprawnej identyfikacji punktów krytycznych i wypracowania właściwych algorytmów postępowania. Pomożemy w procesie przygotowań do zdarzeń przyszłych.
Globalizacja zasięgu
Działamy na całym świecie, oferujemy naszym klientom rozwój we wszystkich kierunkach, które wcześniej sprawdziliśmy. Otwieramy nowe możliwości poza dotychczasowymi horyzontami.

Informacje Prawne

o
KRS: 0000074656
VAT UE: PL 5840254461
NIP: 584-025-44-61
BDO: 000121947
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram